Přeskoč na obsah

REFERENCE

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ JE PRO NÁS VELICE DŮLEŽITÁ

Novostavba - byt

Vytápění pomocí úsporných topných panelů ES systems jsme realizovali do našeho nového bytu. Zásadní pro naše rozhodnutí byla úspora a návratnost proti levným přímotopům a nakonec i hezký vzhled. Po letech používání jsme nadmíru spokojeni. Spotřeba vytápění odpovídá vypočteným hodnotám z původní nabídky. Nemám, co bych topení vytknul. Způsob vytápění je komfortní a velice příjemný.

pan Tomášek - Znojmo
Novostavba - dům

Do naší novostavby rodinného domu jsme dlouho zvažovali způsob vytápění. Nakonec jsme se přiklonili k jednoduchému systému úsporného topení ES systems a jsme nadmíru spokojeni! Zásadním způsobem nás oslovil způsob fungování vytápění, kdy se neohřívá vzduch, ale materiály okolo, princip infratopení. Z našich několikaletých zkušeností bychom topení ES systems doporučili z důvodu rychlé návratnosti investice, jednoduchosti při instalaci i velmi příjemného vzhledu panelů.

pan Mokrosch - Frýdlant nad Ostravicí
Rekonstrukce - dům

Estetický vzhled, nízká spotřeba a skvělé topení. To jsou hlavní důvody proč bych lidem doporučila úsporné topné panely ES systems. Díky skvělému servisu, lidskému přístupu a báječné informovanosti jsme po celou dobu realizace projektu našeho rekonstruovaného domu měli kompletní přehled o tom co se děje nebo chystá. Za 4 roky používání nemáme žádné negativní poznatky. Se spotřebami jsme nadmíru spokojeni a musím říct, že je to pro nás velice příjemné topení.

paní Kolková - Rychvald
Novostavba - dům

Nenáročnost instalace a přijatelné náklady na pořízení i provoz byly hlavní důvody, proč jsme se rozhodli pořídit si do našeho nového domu úsporné topné panely ES systems. Se spotřebami, které odpovídají +/- výpočtu jsme nadmíru spokojeni. Na správnou funkci, nízké spotřeby a příjemný pocit tepla má jistě vliv kvalita naší stavby, konstrukce domu a správné umístění panelů. ES systems mohu směle doporučit.

pan Hrbek - Třeboň
Novostavba - dům

Úsporné topné panely ES systems jsme si pořídili do novostavby. Panely nám zpočátku přišly dražší, ale rozhodli jsme se pro ně v širokém srovnání nabídek poměrem cena/výkon. S odstupem času bylo jejich pořízení velmi dobré rozhodnutí už jenom ve spotřebě. Je to zajímavá alternativa k zažitým druhům topení.

pan Malovaný - Velvary
Rekonstrukce - byt

Rozhodli jsme se pro panely, kvůli čistému designu a protože to je inteligentní topení. Po čase jsme spokojeni. Můžeme ho doporučit, protože vytváří přesně takové teplo jaké potřebujeme.

S. Braniš - Plzeň
Rekonstrukce - byt

Při rekonstrukci bytu byl před námi jasný cíl: zbavit se vlhkosti a ušetřit na provozu vytápění. Přes původně tvářící se vysokou cenu panelů ES systems jsme si je pořídili a udělali jsme dobře. Úsporné panely dokáží topit levně, dokonce nám odezněly zdravotní problémy a došlo k celkovému potlačení vlhkosti v domě. Určitě je důležité správně větrat a řídit se pokyny výrobce.

pan Bárta - Rybníky
Rekonstrukce - dům

Víte jsem rád, že jsem dal na doporučení člověka, který měl s ES systems zkušenost a pořídil jsem si jejich úsporné topení do svého domu, který jsem rekonstruoval. Nízká spotřeba panelů, kvalita topení, čisté a úsporné vytápění je to co oceňujeme.

pan Švanda - Znojmo
Rekonstrukce - dům

Před časem jsme rekonstruovali dům a bylo potřeba zamyslet se i nad rekonstrukcí starého a špatně fungujícího topení. Předcházení plísním při našem běžném provozu v koupelně bylo zásadní, protože jsme měli v minulosti špatné zkušenosti. Teplo z panelů je pro nás moc příjemné a celkově jsme velmi spokojeni s úsporným topením od ES systems.

paní Svobodová - Znojmo
Novostavba - dům

Stavěli jsme náš nový rodinný dům a asi jako každý jsme zvažovali čím a jak topit. Chtěli jsme vyzkoušet novou technologii a taky jsme se chtěli vyhnout radiátorům i podlahovce. Proto jsme pořídili kvalitní panely od ES systems. Toto úsporné topení bych doporučil především kvůli vlastním každodenním zkušenostem, ekonomickému provozu a dobrým topným vlastnostem. Chtěli jsme zkusit něco nového a povedlo se.

pan Fuchs - Liberec
Rekonstrukce - byt

Topení ES systems jsme pořídili do bytu při rekonstrukci. Hlavní roli hrála úspora a záložní zdroj tepla. Po letech jsme s fungováním, spotřebou, kvalitou i estetikou velice spokojeni. Podle nás má na spotřebu největší vliv princip ohřevu a fungování tohoto topení. Celkově jsme velice spokojeni a doporučili bychom toto topení dalším lidem. Po dobrých zkušenostech v bytě, jsme nechaly panely nainstalovat i na naši chatu, kde si teď taky užíváme příjemné teplo.

pan Dolejský - Znojmo
Rekonstrukce - dům

Při rekonstrukci domu u nás na Novohradsku jsme uvítali topení, které má nízké provozní náklady a které si jednoduše nainstalujeme sami. S topením a jeho spotřebou jsme v našem perfektně zatepleném domě velmi spokojeni. Ceníme si toho, že i po letech topení stále funguje bez potřeby servisních zásahů a neustálého seřizování, jak tomu bylo s dřívějším topením. Úsporné topení od ES systems funguje perfektně.

pan Jann - Nové Hrady
Rekonstrukce - byt

Při naší rekonstrukci jsme byli velmi omezeni špatným odtahem komínu a tak jsme místo stávajícího plynu volili topné panely. Ty umocnily celkový vzhled místností o několik kategorií nahoru a díky skleněným panelům působí mnohem vzdušněji. Jsme nadmíru spokojeni s cenou jejich provozu, na ten má podle mě největší vliv nastavená optimální teplota prostoru.

paní Pavlíková - Brno
Rekonstrukce - dům

Rekonstrukce domu s sebou nesla několik zásadních rozhodnutí. Aby nás volba neomezovala v možnosti umístění nábytku, což se naplnilo zavěšením panelů na strop. Další věcí k řešení byla snadnost montáže oproti konkurenčním radiátorům nebo podlahovkám. Když jsme spočítali celkové náklady na jednotlivé možnosti, tak i cena pořízení byla velice dobrá. Je skvělé, že si můžeme regulovat teplotu zcela samostatně. Výhodné je také, že díky topení máme levnější elektřinu pro veškeré elektrické spotřebiče. Doporučil bych topení všem, protože má ozdravné účinky na lidský organismus, dobře se ovládá, má nízké provozní náklady i cena pořízení je rozumná.

pan Navrátil - Opatovice nad Labem
Rekonstrukce - dům

Rozhodli jsme se rekonstruovat náš rodinný dům a z hlediska dlouhodobé investice jsme zvolili ES systems. Komfort bydlení a výhodná cena oproti jiným topným systémům jsou aspekty, které velmi vítáme. Se spotřebami jsme spokojeni a celkově je toto topení velmi příjemné.

pan Hanzlík - Znojmo

Na trhu jsou desítky prodejců topných panelů

PROČ ZVOLIT ES SYSTEMS?

30 let v oboru

Naše zkušenosti s vytápěním sahají až do roku 1988. S ohledem na potřeby zákazníků jsme je vložili do vlastních panelů, které nyní lidem ulehčují život.

Osobní přístup

Rozmístění panelů nebo nastavený výkon podléhá přesným výpočtům dle konkrétních požadavků zákazníka i zeměpisné šířce objektu.

Garance kvality

Precizní provedení každého topného panelu si sami hlídáme. Místo reklamací tak od zákazníků dostáváme hlavně děkovné e-maily.

Komplexní péče

Naše služby začínají poradenstvím, zaměřením a přesným výpočtem pro co nejúspornější provoz. Zajištění rychlé instalace je jen sladkou tečkou.

Nákup bez rizika

Za naší prací si stojíme, pro Vaši spokojenost uděláme maximum. V případě pochybení z naší strany vyřešíme komplikaci na naše náklady.

Přesný výpočet nákladů

K infrapanelům poskytujeme expertní výpočet podle konkrétních podmínek. Proto garantujeme předem stanovenou výši nákladů na vytápění.

POSTUP REALIZACE ZAKÁZKY

1

KONZULTACE

Bezplatná a nezávazná konzultace o vašich potřebách.

2

STUDIE A PROPOČET

Najdeme vhodné řešení a pečlivě propočítáme náklady na vytápění.

3

NABÍDKA

Připravíme nabídku na míru, kde bude uvedena cena projektu.

4

MONTÁŽ

Topné panely jednoduše namontujeme do vašich prostor.

NAPIŠTE NÁM

!
!
!
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.