Garance, jistoty a záruky ES systems

  • NEJLEPŠÍ GARANCE „ZKUS A KUP“
  • Garance vytopitelnosti
  • Garance funkčnosti
  • Garance výroby ČR
  • Garance životnosti
  • Garance zkušenosti v topenařině
  • Garance správnosti výpočtu
  • Záruka 5 let

Nejlepší garance „ZKUS a KUP“

Jak se říká nekupujte zajíce v pytli. Tato garance vám pomůže při rozhodování o pořízení našeho úsporného topení. Navštívením nějakého z ubytovacích zařízení, které vytápí své celé objekty za pomoci úsporných topných panelů ES systems získáte zkušenost na vlastní kůži.

Garance vytopitelnosti

Provádíme vlastní projekční výpočty, a tak jsme schopni garantovat to, že naše topení u vás bude správně topit. Ročně provedeme na tisíc projekčních výpočtů a hodnocení staveb z pohledu vytopitelnosti našim úsporným topením. Může se stát, že se vlivem nepřesných informací něco nesedí. Pokud je omyl na naší straně, obratem sjednáme nápravu a na naše náklady provedeme výměnu panelů s odpovídajícím výkonem.

Garance funkčnosti

Díky vlastní charakteristické konstrukci a nejvyšší kvalitě použitých správných materiálů jsme schopni garantovat správnou funkčnost úsporných topných panelů ES systems.

Garance výroby v ČR

Řekneme to jasně a srozumitelně. Úsporné topné panely ES systems vyrábíme ve vlastní společnosti ve Znojmě v České republice. Některé komponenty sice musíme dovést ze zahraničí, a i tak jsou všichni naši dodavatelé ze zemí EU.

Garance životnosti

Obrovskou výhodou našich úsporných topných panelů ES systems je proti jiným druhům topení to, že se v nich nic nehýbe, nic se nemusí mazat, seřizovat, upravovat, ladit. Díky kvalitním a především roky ověřeným materiálům, ze kterých se topení skládá, a díky naší vlastní výrobě, jsme schopni garantovat velice dlouhou životnost.

Garance zkušenosti v topenařině

Topení se věnujeme řadu let. Rukama nám prošla všechna možná topení. Máme zkušenosti s plynovými kotli, elektrokotli, solárními ohřevy, tepelnými čerpadly, přímotopy, infratopením různé kvality. Tyto všechny zkušenosti uplatňujeme při výrobě našich úsporných topných panelů ES systems.

Garance správného výpočtu

Běžné topenářské výpočty nestačí pro výpočet potřeby topných panelů do uvažovaných prostor. Je k tomu potřeba víc. Pokročilým způsobem typ stavby, účel použití, zohledňují se stavební materiály konstrukcí ad. Máme vlastní jedinečný výpočet, který nám po dobu historie naší firmy funguje přesně, jak má.

Umíme spočítat odhadované náklady na provoz topení a jsme v tom úspěšní z více jak 95%. Toto moc firem v České republice neumí.

Záruka 5 let

Dáváme vyšší záruku než stanovuje zákon. Záruka od nás je 5 let (nebo chcete-li 60 měsíců) bez dalších podmínek, servisních zásahů, garančních prohlídek.